Kávové snění na Croisette, u Armaniho

21.01.2018

To se tak lehce procházíte po bulváru Croisette směr Casino Palm Beach a máte pocit, že vám celý ten hvězdný svět leží tak trošku u nohou. No, není se co divit - za zády je Festivalový palác, po ruce přepychové hotely jako třeba Carlton, Splendid nebo Martinez, které jsou tak často domovem slavných.

Doslova na dosah jsou také luxusní butiky světoznámých značek jako například Louis Vuitton, Armani, Chanel, Emilio Pucci a další a další. A aby představa, že člověk do toho velkého světa jednoduše patří, byla umocněná, je dobré udělat malou zastávku v některé z kaváren. Třeba v Armani Caffe, kde se s vynikající italskou kávou atmosféra velkého světa velkých hvězd a velkých značek teprve vychutnává...

Butik Giorgio Armani a Armani Caffé na adrese 42 Boulevard de la Croisette byl otevřen v průběhu filmového festivalu v roce 2013 a pro milovníky detailů dodáme, že v přízemí jsou módní poklady pro ženy, v prvním patře pro muže. Celková plocha tohoto konceptu je 600 m², z toho Caffé s terasou, kde si atmosféry bulváru Croisette může užívat až 70 hostů, má asi 180 m². Tedy docela slušný prostor pro toho, kdo chce být "chic" i pro gourmety. A také docela slušný prostor pro snění, ne?